Έναρξη Υποβολής Αιτήσεων 2ου Κύκλου ΔΔΠΜΣ στις Επιστήμες των Διαταραχών της Επικοινωνίας (Χειμερινό 2023-2024)

Το Διιδρυματικό Διατμηματικό Πρόγραμμα Μεταπτυχιακών Σπουδών (Δ.Δ.Π.Μ.Σ.),  το οποίο διοργανώνεται από το Τμήμα Εκπαιδευτικής και Κοινωνικής Πολιτικής του Πανεπιστημίου Μακεδονίας της Σχολής Κοινωνικών, Ανθρωπιστικών Επιστημών και Τεχνών, το Τμήμα Αγγλικής Γλώσσας και Φιλολογίας της Φιλοσοφικής Σχολής του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης και το Τμήμα Ιατρικής της Σχολής Επιστημών Υγείας του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης, ανακοινώνει την έναρξη λειτουργίας του 2ου κύκλου  του Διιδρυματικού  Διατμηματικού Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών (Δ.Δ.Π.Μ.Σ.) στις Επιστήμες των Διαταραχών της Επικοινωνίας το οποίο οδηγεί στην απονομή Διπλώματος Μεταπτυχιακών Σπουδών στις Επιστήμες των Διαταραχών της Επικοινωνίας.

Υποβολή αιτήσεων από 25/4/2023 μέχρι 30/6/2023